Katolícka čistota?! WTF!?

Autor: Michal Horňák | 20.4.2009 o 21:24 | (upravené 31.10.2011 o 17:37) Karma článku: 5,71 | Prečítané:  1225x

Tak toto je vyslovený skvost a výkvet katolíckej "čistoty" podľa ktorej by malo žiť 70% Slovenskej polulácie. No comment. Pre slabšie žalúdky, neodporúčam čítať, môže vyvolávať pocity nevoľnosti a nechute k životu. A niekto sa zase určite náramne pobaví. Sto ľudí, sto chutí.

Mnohé bozky a/alebo dlhý bozk je smrteľným hriechom, lebo môze lahko vzbudiť pohlavnú rozkoš a sexuálnu vášen, ktoré môzu priviesť osobu k spáchaniu smilstva alebo cudzoložstva. Toto je osobitne pravdivé pri bozkoch s otvorenými ústami, keď sa účastníci dotykajú jazykami (zvyknú ho volať jazyčkový alebo francúzsky bozk). Tento druh bozku je rozhodne predchodcom k sexuálnemu vzťahu a je smrteľným hriechom pre tých, ktorí nie sú manželmi, hoci aj v danej situácii nedovedie k pomeru. To isté platí aj o miláčkovaní (petting), čiže dotykaní sa citlivých castí tela inej osoby.

Toto je tiez predohrou k pomeru a je to rozhodne zakázané tym, ktorí nie sú manželmi. Toto platí tiež o prílišnom
či pridlhom objímaní, hoci sa môze zdať, ze toto spôsobuje len velmi jemný druh sexuálnej rozkoše a nie je to velmi dráždivé. Predsa, ked sa to robí viac než pár sekúnd (ako sa to stáva pri objatí od matky alebo otca alebo príbuzného), môze to viest k pohlavnej rozkoši a vzbudeniu vásní a/alebo k inej sexuálnej predohre a je preto smrtelným hriechom.

Aj tanec, keď druhú osobu držíme v kontakte so svojím telom, je smrtelným hriechom, lebo to nie je nič iné ako predĺžené intímne objatie, ale má k tomu ešte pridaný stimul rytmu, hudby a pohybu. Niekto môze povedať, že im to dáva len "romanticky pocit." ale takýto "romanticky pocit" sa môze ľahko vyvinúť do pohlavnej rozkoše. Plus, čo môze byt pre jedného s tancujúcich partnerov "romantické", pre druhého môze byt vážnym hriechom.

Dokonca i pridlhé držanie rúk môze byť smrteľným hriechom, čo závisí od toho,
či to dráždi tych, ktorí to robia.

Nedospelí, neinformovaní a naivní si môzu mysliet, že katolícka pozícia ohladom sexuálnej predohry je puritánska a puntičkárska, ale nie je. Je proste realistická. Je založená na správnom ponatí Božieho zákona a na padlej ľudskej prirodzenosti. Katolícka pozícia poníma, čo sa takmer iste stane (ak nie hneď, potom po čase) ľudom, ktorí flirtujú s nebezpečenstvom zapájaním sa do ktorejkolvek zo sexuálnych predohier vyššie spomenutých.

NECH BOH OCHRANUJE TÝCH MLADÝCH, KTORÝCH DANÝ "DUCHOVNÝ" OTEC VEDIE. TIETO TMÁRSKE DOKTRÍNY SÚ DOKONALÝM NAVODOM NA VZNIK NEURÓZY!

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?